Kuzey Kıbrıs'ın Kişisel Telefon ve İş Rehberi                                                           Business & Telephone Directory of North Cyprus
 
  
 
Kaydol Giriş yap
KKTC İş Rehberi TÜRKİYE ve UluslararasI İş Rehberİ Kişisel Telefon Rehberi
KKTC Şirketinizi Kaydedin TÜRKİYE veya Uluslararası Şirketinizi Kaydedin Kişisel Telefon Rehberine Ekleyin
 
KOŞULLAR

 

KıbKom, bu siteye giriş ve kullanım koşullarını aşagıdakı koşullar uyarınca sağlar:

1. Bu sitenin kullanımı, bu koşulların kabulünübeyanın bir ifadesidir. Kıbkom istediği zaman bu koşulları değiştirme hakkını muhafaza eder.

2. Bu sitedeki material KıbKob'dan önceden izin almaksızın kopyalanamaz, tekrar üretilemez, yayınlanamaz ya da baskısı yapılamaz.

3. KıbKom, bu web sitesinde bulunan şirketlerin temsilinden veya kalite ve hizmetlerinden sorumlu değildir. KıbKom, bu web sitesinin kullanımı ile ilgili ve kullanımından doğacak zararlardan, istisnasız direk, dolaylı veya sonuçsal zararlar da dahil olmak üzere, kullanımdan veya kullanım, veri veya kar kaybından doğacak herhangi bir zarardan gerek sözleşme akti, ihmal veya gerek diğer hileli eylemlerden de kaynaklansa hiç bir şekilde sorumlu değildir.

4. Eğer bu koşullardan herhangi birinin yasadışı, geçersiz veya aksi tesbit edilirse, söz konusu koşul, yasadışılığı, geçersizliği veya uygulanamazlığı yasal sınırları ve kapsamı içerisinde uygulama dışı bırakılacak ve iptal edilecek, ancak geri kalan koşullar varlığını sürdürecek ve geçerliliğini ve yasal bağlayıcılık ve yaptırım gücünü korumaya devam edecektir.

5. Bu koşullar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yasaları uyarınca, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümetince idare edilecektir. Ortaya çıkan anlaşmazlıklar yalnızca Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti Mahkemelerinin yasal sınırları kapsamı dahilinde işlem görecektir.

6. Bu sitedeki hizmet, halkın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki ticari web sitelerine ve kayıtlı kişilerin irtibat bilgilerine ulaşmasını sağlamak için verilmektedir. Bu hizmet bundan başka amaçla kullanılamaz.

7. KıbKom, bu hizmetin herhangi kötü amaçla kullanımının ticari menfaatlerine zarar vereceği kanaatindedir. Bu hizmetin herhangi bir kötü amaçla kullanımı haber alındığında gerekli soruşturma yapıacak ve yapılan ihbarın doğru çıkması halinde gerekli yasal işleme başvurulacaktır.

Önemli Not: Taraflar arasında gerçekleşen hiçbir transferin sorumluluğu bize ait değildir.

 

 

 

 
   
Copyright © 2010 kibkom. All right reserved. Tüm haklari saklidir.
 
Web Dizayn www.eyya.com